Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.01.2012, 22:30
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Bilety są juz w sprzedaży?
Kupując dziś karnet pytałem się sprzedającego, odpowiedział że jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie będzie sprzedaż na Standard.

Poza tym dziwi mnie, że te najtańsze karnety za 80-85zł się jeszcze nie rozeszły niczym świeże bułeczki. A później znowu będzie narzekanie.
Odpowiedz cytując