Belzebub napisał(a):

|
Bilety są juz w sprzedaży?
|
Kupując dziś karnet pytałem się sprzedającego, odpowiedział że jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie będzie sprzedaż na Standard.
Poza tym dziwi mnie, że te najtańsze karnety za 80-85zł się jeszcze nie rozeszły niczym świeże bułeczki. A później znowu będzie narzekanie.