pawelwislak napisał(a):

|
Ja się dopiero wybieram w przyszłym tygodniu skoro dostępne są już bilety na Standard. Nie jestem z tych co lubią tracić czas i dwa razy dymać po bilet zwłaszcza kiedy wiąże się to z kombinowaniem wychodzenia wcześniej z pracy.
|
Bilety są juz w sprzedaży?