Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.01.2012, 22:10
Ja się dopiero wybieram w przyszłym tygodniu skoro dostępne są już bilety na Standard. Nie jestem z tych co lubią tracić czas i dwa razy dymać po bilet zwłaszcza kiedy wiąże się to z kombinowaniem wychodzenia wcześniej z pracy.
Odpowiedz cytując