kacpergawlo napisał(a):

|
No to nie słyszałeś chyba nowiny - Legia się zbłaźniła i gość jechał przez pół Europy, żeby zwiedzić Warszawę, innymi słowy póki co wzmocnili się tak samo jak my, czyli nijak. Dodatkowo sytuacja Legii jest taka wesoła, że przez brak transferu Koke nie mają zdrowego napastnika.
|
Wg mnie się nie zbłaźnia. Jeśli prawdziwe są informacje o tym, że chciał więcej niż było ustalone, no to sajonara. Słowo klucz - "jeśli".
Kucharczyk jest zdrowy (Skorża zrobił z niego skrzydłowego, ale to jest napastnik), Hubnik wraca po kontuzji. Żyro może zagrać w napadzie.
KorteZ moim zdaniem o wiele bardziej na obrywanie zasłużył sobie Miklas. Miklas ani się nie rozwija, ani nic. On nawet w miejscu nie stoi, bo się cofa. A jakby nie patrzeć, to Jóźwiak trochę się nauczył i co by nie mówić o nim, to wg mnie robi więcej niż może. Kiedy był czas na jechanie Bereta to był, ale teraz niby czemu ma mu się dostawać?