Szukam porządnego chłodzenia pod lapka waham się między dwoma:
Zalman
http://allegro.pl/chlodzenie-zalman-...056329947.html
specyfikacja
- Kolor: czarny
- Wymiary całości: 365(L) x 400(W) x 60(H) mm
- Prędkość obrotowa wentylatorów: 620~720rpm ± 10 %
- Łożysko: Sleeve Bearing
- Napięcie zasilające: 5V (z gniazda USB)
- Głośność: 17~23dBA ± 10 %
- Waga: 1200g
AAB
http://allegro.pl/podstawka-chlodzac...055865089.html
Co radzicie lepszy droższy? czy ten ABB będzie też ok a może coś innego troszkę mało te 700 rpm.