Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#653
Stary 23.01.2012, 21:34
Szukam porządnego chłodzenia pod lapka waham się między dwoma:

Zalman

http://allegro.pl/chlodzenie-zalman-...056329947.html

specyfikacja

- Kolor: czarny
- Wymiary całości: 365(L) x 400(W) x 60(H) mm
- Prędkość obrotowa wentylatorów: 620~720rpm ± 10 %
- Łożysko: Sleeve Bearing
- Napięcie zasilające: 5V (z gniazda USB)
- Głośność: 17~23dBA ± 10 %
- Waga: 1200g

AAB

http://allegro.pl/podstawka-chlodzac...055865089.html

Co radzicie lepszy droższy? czy ten ABB będzie też ok a może coś innego troszkę mało te 700 rpm.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 23.01.2012 o godz. 21:42.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując