Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54036
Stary 23.01.2012, 21:26
fresh.cie napisał(a):Wyświetl post
Na moje to jest koniec SV... Widać jakby już te zrezygnowanie:/
Tez tak myślę. To jest frustrujące jak ktoś nie może wykonywać swojej pracy w cywilizowanych warunkach. Nie oszukujmy klubów gdzie Valckx mógłby robić swoje i czerpać z tego satysfakcję w Europie są setki, a my przy naszej pseudo polityce nie potrzebujemy dyrektora sportowego.

Qrwa gdybyśmy nie oddawali każdej zarobionej złotówki do Myślenic to ten klub już dawno byłby samowystarczalny.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując