fresh.cie napisał(a):

|
Na moje to jest koniec SV... Widać jakby już te zrezygnowanie:/
|
Tez tak myślę. To jest frustrujące jak ktoś nie może wykonywać swojej pracy w cywilizowanych warunkach. Nie oszukujmy klubów gdzie Valckx mógłby robić swoje i czerpać z tego satysfakcję w Europie są setki, a my przy naszej pseudo polityce nie potrzebujemy dyrektora sportowego.
Qrwa gdybyśmy nie oddawali każdej zarobionej złotówki do Myślenic to ten klub już dawno byłby samowystarczalny.