szprotson napisał(a):

jak jesteśmy zdrowi to wychodzi na to ze mamy nawet 3 lewych obrońców : Pomocnik Paljic, Stoper Diaz i Pomocnik Nunez.
na prawej tez nieźle : Jovanovic, Jaliens i Lamey
na stoperkach gorzej : Chavez, Bunoza, Czekaj, Uryga ?
|
Nie żebym się czepiał ale skoro już wytykasz nominalne pozycje to muszę Ci powiedzieć że akurat Diaza podstawową jest LO, podobnie jak Nuneza który nie wiem dlaczego gra na DP.
Poza tym Jaliens również w nominale jest stoperem
