Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54034
Stary 23.01.2012, 21:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jak jesteśmy zdrowi to wychodzi na to ze mamy nawet 3 lewych obrońców : Pomocnik Paljic, Stoper Diaz i Pomocnik Nunez.

na prawej tez nieźle : Jovanovic, Jaliens i Lamey

na stoperkach gorzej : Chavez, Bunoza, Czekaj, Uryga ?
Nie żebym się czepiał ale skoro już wytykasz nominalne pozycje to muszę Ci powiedzieć że akurat Diaza podstawową jest LO, podobnie jak Nuneza który nie wiem dlaczego gra na DP.

Poza tym Jaliens również w nominale jest stoperem

Odpowiedz cytując