Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
hetzer
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: CK London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 23.01.2012, 21:08
ja mysle, ze oni wszyscy instynktownie wiedza, ze to jest pomysl, jak wziac ludzi za pyski i im sie to podoba. ale PiS w tej sytuacji moze sie odroznic od tej wstretnej PO i ugrac cos dla siebie. zreszta, to tak naprawde dalej jest POPiS, jedna banda. a Wy jak te muchy na lep: bo sie skrzydlo o zdzblo trawy urwalo, bo TVN klamie, bo Wyborcza chujowa, bo Rydzyk oszolom, bo Rywin, bo se cycki doprawil...
a boja sie swobodnego przeplywu informacji, myslenia, spoleczenstwa obywatelskiego i chca to ukatrupic jak sie jeszcze da. zreszta wystarczy popatrzec na to, jak glosowali w PE przedstawiciele z roznych krajow:

numer kraj procent glosow przeciwko
1 Finlandia 69%
2 Cypr 67%
3 Estonia 67%
4 Dania 62%
5 Malta 60%
6 Słowenia 57%
7 Czechy 55%
8 Austria 53%
9 Bułgaria 53%
10 Francja 53%
11 Niemcy 52%
12 Belgia 50%
13 Irlandia 50%
14 Litwa 50%
15 Luksemburg 50%
16 Holandia 48%
17 Hiszpania 48%
18 Słowacja 46%
19 Grecja 45%
20 Rumunia 45%
21 Szwecja 44%
22 Litwa 42%
23 Włochy 33%
24 Portugalia 27%
25 Wielka Brytania 21%
26 Polska 14%
27 Węgry 0%

wiecej- lepiej . fajnie wyszly Wegry, prawda? no to macie Budapeszt w Warszawie, ....a
Polskie litery zjadl serwer w pracy.
Odpowiedz cytując