|
jak jesteśmy zdrowi to wychodzi na to ze mamy nawet 3 lewych obrońców : Pomocnik Paljic, Stoper Diaz i Pomocnik Nunez.
na prawej tez nieźle : Jovanovic, Jaliens i Lamey
na stoperkach gorzej : Chavez, Bunoza, Czekaj, Uryga ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|