Pablo84 napisał(a):

Ciekawą sprawą jest tez dezorganizacja "Gromu"- naszej jedynek jednostki, którą mogliśmy się pochwalić....Studia skończyłem- ponoć nie najgorsze, młody jeszcze jestem, ale za chuja tego nie ogarniam.W tym kraju większe jest poruszenie, jak kapitan Wrona wyląduje na brzuchu, lub Hanka czy jak jej tam, wpadnie w kartony i się rozjebie, a te najważniejsze kwestie dla ludzi, giną w takim plastikowym gównie.
Tymczasem to "kibole" sa bezmózgą masą troglodytów którzy palą gwałcą mordują, a wg pewnej pani profesor, tylko piją piwo pod budką z piwem i uprawiają sex.
Widocznie w tej chwili w Polsce panują inne standardy "mądrości"
|
Są ludzie którym zależy na takiej a nie innej dezinformacji. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że media powinny być obiektywne - a nie są. Za dużo jest w tym wszystkim prywatnych interesów. Ludziom się wydaje, że są wolni i mają wybór...