Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3994
Stary 23.01.2012, 20:38
Akurat Jóźwiak to pewnie tu jest najmniej winny. On jako dyrektor sportowy się trochę wyrobił.

A ja się cieszę, że nie będzie tego Koke. Ani przez moment mnie nie przekonywał do siebie.
Odpowiedz cytując