Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54029
Stary 23.01.2012, 20:27
Ja mam nadzieję, że chociaż tego nieszczęsnego lewego obrońcę na wysokim poziomie zakontraktujemy. Wystarczy tylko jeden nowy zawodnik, ale niech to będzie lewy obrońca, bo w kadrze jest wakat na tej pozycji.
Odpowiedz cytując