|
Senior Member
Offline
|
#4692

23.01.2012, 19:50
|
Pan Jotka napisał(a): 
|
Kto pamięta kiedy Łukasz Garguła strzelił ostatnią bramkę z wolnego? Skoro facet ma być naszym drużynowym egzekutorem wolnych to może zrobiłby jak Beckham i zostawał po treningu strzelać do upadłego?
|
http://www.youtube.com/watch?v=stln4...eature=related
|
|