Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1461
Stary 23.01.2012, 19:37
Panowie potrzeba pomocy od zaraz!
Musze zgubić brzuchol, musze.

Licze na gruubą pomoc, napewno sie odwdzięcze ;]

(robie pompki i brzuszki ) Aerobow nie moge bo mam gips na nodze.

Potrzebuje najlepiej zestawu cwiczen i diety. Wiem ze taka dieta to troche .......enia jest ,wiec jak ktos bylby w stanie sporzadzic mi taki zestaw, moge sie odwdzieczyc jakimś gadżetem ;]
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując