Temat
:
Jak gra Standard Liege? - skład, system gry, stałe fragmenty itp.
Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
70
23.01.2012, 18:48
Cytat:
BTW ktoś się może wybiera na mecz w Krakowie z Lubelszczyzny (Lublina)? Priv
Na motorze?
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać
Żeby nie rozmywać - nie taki diabeł straszny. Jak wygramy ze 2, 3 do 0 u siebie to jest realna szansa na awans.
Grzadq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzadq
Znajdź inne posty napisane przez Grzadq