Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 23.01.2012, 18:48
Cytat:
BTW ktoś się może wybiera na mecz w Krakowie z Lubelszczyzny (Lublina)? Priv
Na motorze?

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

Żeby nie rozmywać - nie taki diabeł straszny. Jak wygramy ze 2, 3 do 0 u siebie to jest realna szansa na awans.
Odpowiedz cytując