Wyświetl pojedynczy post
KorteZ
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.01.2012, 18:41
No i mamy niezły kabaret. Koke nie zagra w Legii, bo nie dogadali się w kwestiach finansowych. Albo z kibiców robią idiotów, albo sami są idiotami. Jóźwiak po raz kolejny pokazuje, że na dyrektora sportowego to się nie nadaje. Po kiego wała przyjeżdżał jak nie byli ostatecznie domówieni odnośnie kasy - rozejrzeć się po mieście? Buhahaa
Odpowiedz cytując