|
No i mamy niezły kabaret. Koke nie zagra w Legii, bo nie dogadali się w kwestiach finansowych. Albo z kibiców robią idiotów, albo sami są idiotami. Jóźwiak po raz kolejny pokazuje, że na dyrektora sportowego to się nie nadaje. Po kiego wała przyjeżdżał jak nie byli ostatecznie domówieni odnośnie kasy - rozejrzeć się po mieście? Buhahaa
|