|
Senior Member
Offline
|
|
Kryniu napisał(a): 
|
Merkury zapomniałeś dodać że zabiorą nam stadion halę i co tam się jeszcze da. Bez przesady, niektórzy widzą od razu wszystko w najgorszym scenariuszu
|
A tam zabiorą, gorzej , ukradną i zniszczą i ogólnie ten Cupiał to jedna wielka tragedia, jest tak źle że gorzej już być nie może, no bo ...
...gramy w LE, jesteśmy aktualnym MP2011 i mamy realne szanse na grę w europejskich pucharach w sezonie kolejnym (3 miejsce jest w naszym zasięgu). No tak to w istocie "straszna tragedia". Wystarczy że nie ma w jakimś okienku spektakularnych wzmocnień i możemy nie zdobyć MP i już sie zaczyna lament że Wisła zostanie zlicytowana, a wręcz ogłoszona jej upadłość, co za bzdury, hahaha szczerze się uśmiałem dzięki za poprawienie mi humoru .
______
mitmichael.
Nonsens, akurat po sezonie będą środki z LE, więc jest dokładnie odwrotnie niż piszesz, co rzecz jasna nie oznacza że wykupimy np. Bitona. Bo u nas nikt nic nie wie, taka uroda naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.01.2012 o godz. 18:47.
|
|