Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54020
Stary 23.01.2012, 17:59
Cóż, zanosiło się na to i co tu więcej dodać. Ale popatrzcie w ten sposób, lepiej sprzedać Małeckiego i kupić za to 2 szrociaków( no przecież 70% by poszło do TF, czy gdziekolwiek ta kasiora szła obserwując poprzednie transfery z klubu, 30% przy dobrych wiatrach na nowych kopaczy). To już lepiej nic nie robić
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Scenariusze są dwa albo w lecie Cupiał sprzeda Wisłę albo grozi jej upadłość - kolejny raz liczyć na to że zacznie inwestować widząc na czym miałaby polegać owa inwestycja dotychczas stwierdzam, że lepiej by właścicielem był ktoś inny. W lecie pożegnamy prawdopodobnie 8 graczy za których nie dostaniemy ani grosza - skąd wtedy znajdziemy środki na nowych graczy.
Nie zgadzam się, nie sprzeda Wisły. Dopóki do ostatniej kropli tej cytryny nie wydusi i już nie będzie szans na niczym zarobić, nie sprzeda. A i wtedy będzie mu ciężko, bo cenę na pewno wystawi, że ho ho.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.01.2012 o godz. 18:11.
..
Odpowiedz cytując