Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54019
Stary 23.01.2012, 17:50
Przyznam się że spodziewałem się takiego obrotu sprawy - nikogo nie udało się sprzedać to też brak kasy na transfery. Wisła zmierza nieuchronnie w to samo miejsce na mapie piłkarskiej Polski, w którym była przed przyjściem Cupiała. Brak awansu do przyszłorocznych pucharów prawdopodobnie będzie końcem "profesjonalizmu" funkcjonowania klubu za sterami Basałaja i dyrektora sportowego.Najśmieszniejsze jest to że właściciel może nas zostawić w tej samej czarnej dupie w jakiej byliśmy w 1997 roku ale co gorsza wtedy mieliśmy długi sięgające 20 mln zł a teraz może być zdecydowanie gorzej. Dla mnie obecność Cupiała w klubie w tym momencie rodzi jedynie bezmyślne i nieudolne próby działania za które wszyscy zapłacimy. Scenariusze są dwa albo w lecie Cupiał sprzeda Wisłę albo grozi jej upadłość - kolejny raz liczyć na to że zacznie inwestować widząc na czym miałaby polegać owa inwestycja dotychczas stwierdzam, że lepiej by właścicielem był ktoś inny. W lecie pożegnamy prawdopodobnie 8 graczy za których nie dostaniemy ani grosza - skąd wtedy znajdziemy środki na nowych graczy.
Odpowiedz cytując