Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54017
Stary 23.01.2012, 17:28
milosz napisał(a):Wyświetl post
Martwiące jest jedynie to iż tych dwóch wzmocnień przed rundą wiosenną może jednak nie być.
No niestety wzmocnień pewnie nie będzie - albo SV nie ma pewnej przyszłości u nas i dostał szlaban na transfery albo też środki przeznaczamy na ewentualne wykupienie Bitona.

@milosz " zwłaszcza jakoś cicho o zyskach z LE, hmm ciekawe."- nie jest tak ze środki wpływają dopiero pod koniec sezonu? vide http://pl.uefa.com/uefa/management/f...e+sezon+200910

P.S.
Markus wygląda na to iż miałeś rację.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 23.01.2012 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując