milosz napisał(a):

|
Martwiące jest jedynie to iż tych dwóch wzmocnień przed rundą wiosenną może jednak nie być.
|
No niestety wzmocnień pewnie nie będzie - albo SV nie ma pewnej przyszłości u nas i dostał szlaban na transfery albo też środki przeznaczamy na ewentualne wykupienie Bitona.
@milosz " zwłaszcza jakoś cicho o zyskach z LE, hmm ciekawe."- nie jest tak ze środki wpływają dopiero pod koniec sezonu? vide
http://pl.uefa.com/uefa/management/f...e+sezon+200910
P.S.
Markus wygląda na to iż miałeś rację.