|
Co ważne, w kwestii przedłużeń kontraktów i podpisania nowych:
"Z częścią z nich krakowianie już rozmawiali o nowych kontraktach i nawet uzgodnili warunki (najbliżej pozostania jest Pareiko), ale na razie ostateczne decyzje nie zapadły. - Przed startem rundy na pewno nie przedłużymy żadnej umowy - podkreśla Valckx."
Bo akurat w tej sprawie nie ma pośpiechu i po rundzie wiosennej można podpisać co dobre dla klubu.
_______
Martwiące jest jedynie to iż tych dwóch wzmocnień przed rundą wiosenną może jednak nie być.
Zabawne jest natomiast że wspomina się o wydatkowaniu na nowych 11 piłkarzy w roku ubiegłym, ale jakoś nie wspomina sie o zyskach ze sprzedaży piłkarzy w roku wcześniejszym, a zwłaszcza jakoś cicho o zyskach z LE, hmm ciekawe.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.01.2012 o godz. 17:25.
|