Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15323
Stary 23.01.2012, 17:01
orzeu napisał(a):Wyświetl post
A to swoja droga, tez ladnie to widac na wykresie, spadek bezrobocia miedzy 2007 a 2008.
A dzisiaj mamy Kidawe-Blonska ktora mowi ze podniesienie skladki z powrotem... obnizy bezrobocie. Tzn. ona jako ekspert od wszystkiego powiedziala ze "moze sie okazac ze tak bedzie"
Belzebub - gdzie napisalem ze jest zajebiscie? Napisalem ze nie jest zle, jak to duza czesc osob stara sie opowiadac.

Orzeu - emigracje dalem po to, zeby pokazac ze spadek bezrobocia w latach 2004-07 to emigracja zarobkowa. Kto mial zdrowe nogi, s.......il w tym czasie z Polski. Nie zrzucam winy tutaj na PiS, choc wiadomo kto rzadzil. S.......ili bo otworzyly sie dla nas granice UE.

Obnizenie skladki rentowej tez ok, choc przy braku pozniejszych glebszych reform odbilo nam sie troche czkawka. To tez nie wina PiS bo juz wtedy nie rzadzili.

Takze, wyluzujcie chlopcy gacie, bo nie moj post nie mial za zadanie przeprowadzic kolejnej fali wysmiania PiS. Chcialem pokazac ze nie jets tak zle w tym anszym kraju, co wiecej, nawet sie polepsza co widac po budowie drog, zurawiach nad miastami, pensjach itd.