Belzebub napisał(a):

|
edit: A jednak nie to zasługa PiSu..Bo zapewne obniżenie składki rentowej, wpłyneło na zwiększenie zatrudnienia..
|
A to swoja droga, tez ladnie to widac na wykresie, spadek bezrobocia miedzy 2007 a 2008.
A dzisiaj mamy Kidawe-Blonska ktora mowi ze podniesienie skladki z powrotem... obnizy bezrobocie. Tzn. ona jako ekspert od wszystkiego powiedziala ze "moze sie okazac ze tak bedzie"
