Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15322
Stary 23.01.2012, 16:23
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
edit: A jednak nie to zasługa PiSu..Bo zapewne obniżenie składki rentowej, wpłyneło na zwiększenie zatrudnienia..

A to swoja droga, tez ladnie to widac na wykresie, spadek bezrobocia miedzy 2007 a 2008.
A dzisiaj mamy Kidawe-Blonska ktora mowi ze podniesienie skladki z powrotem... obnizy bezrobocie. Tzn. ona jako ekspert od wszystkiego powiedziala ze "moze sie okazac ze tak bedzie"
Ostatnio edytowane przez orzeu : 23.01.2012 o godz. 16:48.
WISŁA PANY !!