|
Pareiko i Sobol przedłużyć, Nuneza można przedłużyć bo z tego co kiedyś wyczytałem jest opcja przedłużenia wypożyczenia, Kurty nie widziałem to się nie wypowiadam ale jeśli ma ten mityczny talent to przyklepać, na wykupienie Bitona pewnie i tak nie starczy mimo grubej kasy z pucharów, reszta to przeciętni kopacze spokojnie do zastąpienia, pytanie tylko czy uda się to ogarnąć w jednym okienku
|