Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15321
Stary 23.01.2012, 16:14
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Ty chyba masz koszmary nocne i śni ci się ta sztuczna mgła. Mam nadzieje że chociaż nie moczysz sie przy tym.
Lemingu oglądnąć dobranocę i spać a nie rozmawiać na poważne tematy.
ps. już nie ogladaj filmów akcji bo raz że późno dla ciebie a dwa źle na twoją psyche działają

Nie spie cała noc tylko naslu..... Radia Wolna Europa z Torunia ,tam są same poważne tematy , własnie o sztucznej mgle ,dobijaniu rannych obradują posel Macierewicz ,ojciec prowadzacy i tacy poważni goście jak ty