Arapaho napisał(a):

Ty chyba masz koszmary nocne i śni ci się ta sztuczna mgła. Mam nadzieje że chociaż nie moczysz sie przy tym.
Lemingu oglądnąć dobranocę i spać a nie rozmawiać na poważne tematy.
ps. już nie ogladaj filmów akcji bo raz że późno dla ciebie a dwa źle na twoją psyche działają
|

Nie spie cała noc tylko naslu..... Radia Wolna Europa z Torunia ,tam są same poważne tematy , własnie o sztucznej mgle ,dobijaniu rannych obradują posel Macierewicz ,ojciec prowadzacy i tacy poważni goście jak ty