Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15320
Stary 23.01.2012, 16:12
Haha..Dobry jesteś
Podejrzewam, że blisko 40-50 procent ludzi, tyra za litra ropy na godzinę, a Ty .......isz, że żyjemy w krainie mlekiem i miodem płynącej..
To dodaj te 2,2 mln emigrantów do bezrobotnych (bo nie byłoby dla nich pracy, gdyby mieszkali w Polsce) i już nie jest tak kolorowo..
Poza tym coś mi smierdzi ten nagły, drastyczny spadek bezrobocia w czasach rządów Po...
Pewnie podobny zabieg co Ministra Rostowskiego, który "zmniejszył" dług publiczny, zmieniając zasady jego naliczania (po niższym kursie euro/dolara).

edit: A jednak nie, to zasługa PiSu..Bo zapewne obniżenie składki rentowej, wpłyneło na zwiększenie zatrudnienia..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 23.01.2012 o godz. 16:28.
[][][][]> T S W <[][][][]