Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54010
Stary 23.01.2012, 15:56
cfa napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co w ostatnich kolejkach jesieni już za Moskala widziałem, że z prezentowanej gry coś się rodzi. Mam nadzieję, że po okresie przygotowawczym zacznie się wszystko zazębiac.
A i co gorsza latem może przywitamy nowego dyrektora sportowego po którym nie wiadomo czego będzie się można spodziewac.

Może też przywitamy innego trenera. A to oznacza zmianę koncepcji. Ale to tylko gdybanie i ''może''.

Nie może a na pewno będziemy budować inny zespół, bo wypożyczenia się kończą zawodnikom, którzy bądź co bądź w pierwszym składzie grali i byli (są) ważnymi ogniwami tej drużyny. Co gorsze, ten zespół nie jest do końca zbudowany, a szykuje się kolejna rewolucja.


Oby tak jak mówisz, zaczęło się to zazębiać, pytanie tylko na jaki okres czasu, niecałe pół roku ?
Odpowiedz cytując