cfa napisał(a):

Wiesz co w ostatnich kolejkach jesieni już za Moskala widziałem, że z prezentowanej gry coś się rodzi. Mam nadzieję, że po okresie przygotowawczym zacznie się wszystko zazębiac.
A i co gorsza latem może przywitamy nowego dyrektora sportowego po którym nie wiadomo czego będzie się można spodziewac.
|
Może też przywitamy innego trenera. A to oznacza zmianę koncepcji. Ale to tylko gdybanie i ''może''.
Nie może a na pewno będziemy budować inny zespół, bo wypożyczenia się kończą zawodnikom, którzy bądź co bądź w pierwszym składzie grali i byli (są) ważnymi ogniwami tej drużyny. Co gorsze, ten zespół nie jest do końca zbudowany, a szykuje się kolejna rewolucja.
Oby tak jak mówisz, zaczęło się to zazębiać, pytanie tylko na jaki okres czasu, niecałe pół roku ?