Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1457
Stary 23.01.2012, 15:28
djmala1 napisał(a):Wyświetl post
byłem po karnet dzisiaj przed chwileczką (przed 15), 3 kasy otwarte, 1 osoba kupująca karnet.... Coś słabo idzie sprzedaż tych karnetów... Powinni jakąś akcje marketingową zrobić...

Jest akcja, ostatnio w RMF Maaax była reklama, mówiąca o wolnej sprzedaży karnetów
Odpowiedz cytując