djmala1 napisał(a):

|
byłem po karnet dzisiaj przed chwileczką (przed 15), 3 kasy otwarte, 1 osoba kupująca karnet.... Coś słabo idzie sprzedaż tych karnetów... Powinni jakąś akcje marketingową zrobić...
|
Jest akcja, ostatnio w RMF Maaax była reklama, mówiąca o wolnej sprzedaży karnetów
