Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.01.2012, 14:37
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dziękuje że doceniasz moją elokwencję. Jestem również bardzo wdzięczny że byłeś uprzejmy zwrócic uwagę na mój błąd gramatyczny. Postaram się pilnować w przyszłości. Korzystając z Twojej uprzejmości pozwole sobie zwrócić uwagę na fakt że w literackiej polszczyźnie nie zaczyna się zdania od słowa "niby". Podobna konstrukcja jest charakterystyczna raczej dla języka określanego jako "ludowy" i zasadniczo uznaje się iż wskazuje na rustykalne przyzwyczajenia osób ją stosujących. Podobny komentarz można odnieść do zastosowanego przez Ciebie określenia "wygadany".
Pozdrawiam
Hmm jak już flame to też sie dołączę. Widzę 5 rok na forum, a jeszcze się nie nauczyłeś do czego służy opcja edytuj. NIE DO POMYŚLENIA!