Tym razem to nie moja wina
JEDREK76 napisał(a):

Mam jedno pytanie do moderatora Flemengisty,.
Dałeś mi człowieku ostrzeżenie za nazwanie debilem użytkownika AS82, który w kolejnych tematach trolluje i rozmywa. Pytanie do Ciebie brzmi następująco, jak długo jeszcze rozmywać będzie miał możliwość AS82 zanim ktoś wreszcie nie zdzierży i nie nazwie go ch... albo czymś gorszym abyś wreszcie dostrzegł durnotę tego usera Wszystko rozumiem, ale niewspółmierność podejścia na tym forum jest rozpierdalająca.
|
Z
AS82 jest od bardzo dawna ten sam problem. To samo było na jego poprzednim (

) koncie. Dlatego sugerowałem przycisk ignoruj.
Zaczynanie pyskówek z trollem prowadzi właśnie do takich scenariuszy.