Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 23.01.2012, 14:27
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
JESTEM ZA!!!powolaniem komisji sledczej skladajacej sie z zacnych użytkowników tematu SMOLENSK! TYLKO WY! wiecie jaka byla przyczyna katastrofy wszyscy inni nawet niech nie próbuja wstawiać swoich polemik bo i tak są one głupie ,bezpodstawne ,naiwne ,niepatroityczne śmierdzą lewicą i zwiazkami z TUSKIEM a co gorsza z PUTINEM ! Tylko wy wiecie najlepiej i wy wyjasnicie tak mysle ta sprawe ,wszyscy inni ...slepcyi glusi uslyszą strzały, zobacza pociski ,lasery i inne straszne rzeczy .DROZD ,ARAPAHO ,ORZEU i jeszcze kilku innych to wasz temat i niech nikt nie wazy sie krytykowac WASZYCH przemyslen mądrych ,zacnych i patriotycznych LEPSZYCH niz jakies wywody głupich pilotow(co oni moga wiedzieć o lataniu) naukowcow,nie mowiac o dziennikarzynach lub politykach(oprocz MACIEREWICZA oczywiście)
a teraz mnie zignorujcie mam to w d... ,zdepczcie ,splujcie..ja i tak jade do WARSZAWY, i tak mam wiecej wyjazdow niz wy w trójke ...a do czego to pisze bo to forum WIŚLACKIE i powinno zamykac sie takie farmazonowe tematy !
To się fachowo nazywa "dysonans poznawczy". Tyle, że akurat w Twoim przypadku poziom frustracji i agresji wskazuje na jakiś głębszy problem.

Rozumiem, że nie podoba Ci się sam temat, bo merytorycznie to nie bardzo da się do niego odnieść?

Widzisz, "spiskowcy" opierają się na ekspertyzach wysokiej klasy specjalistów: prof. Binieda jest ekspertem materiałowym NASA i brał udział w badaniu przyczyn katastrofy promu Columbia, analizę nagrań wykluczających obecność głosu Błasika na nagraniach z kokpitu wykonali specjaliści z Krakowa.

Nie stoisz po stronie inteligencji i rozumu, tylko emocji i ciemnoty. Co zresztą uwidacznia się w formie Twojego postu.
Napisałeś coś głupiego i tak naprawdę nie na temat, to nie dziw się później że jesteś wyśmiewany. Boisz się krytyki, to nie pisz na forum publicznym.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.01.2012 o godz. 14:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując