Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2884
Stary 23.01.2012, 13:41
Oknoplast się to opłaca bo się świetnie srzedają we Włoszech i chcą nadal zdobywać ten rynek.
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,1052..._Wloszech.html
Odpowiedz cytując