|
Miałem okazję oglądać wczorajsze spotkanie oraz wygraną sprzed tygodnia. Generalnie uważam, że nie ma się czego obawiać. Standard wg mnie prezentuje podobny poziom do naszych grajków. Może są trochę bardziej wybiegani i lepsi technicznie, ale poza tym to nic szczególnego. Wczoraj grali jak Legia za Urbana, czyli nie ważne która minuta, ciągle to samo tempo. Na wyjazdach nie idzie im w tym sezonie, więc nie pozostaje nic innego jak nie zawalić pierwszego spotkania i wygrać spokojnie 2,3 do zera.
Trzeba być optymistą.
|