Karamazow napisał(a):

Jakbym miał fejsbuka dałbym, że lubie to, jakbym był Komorowskim dałbym ci medal za odwagę. William Wallace
bije ci brawo z grobu. Skoro dla ciebie takie tematy są niepotrzebne to po co w nie wchodzisz. Ja na przykład ciesze się, że są takie tematy bo pojawiają się tu ciekawe artykuły spoza mainstreamowych mediów.
|
Daj spokój przecież to jasnowidz jest, skoro z fusów wywróżył, że ma więcej wyjazdów aniżeli trójka przezeń wymienionych userów, to zapewne w szklanej kuli widział przebieg katastrofy smoleńskiej (jak "eksperci" rosyjscy czy też komisji Millera) i stąd wie, że pijany polski generał naciskał (czy to ręcami, czy też psychicznie) na rozpieprzenie samolotu.