|
Węgorz. 1906% poparcia. Ja jak to czytam to jest lepsze (śmieszniejsze) niz te wypociny Gazety Polskiej o Smoleńsku, Chrystusie na Krola Polski, spiskach dookola itp. Żenada na 102. Przeciez spiskowcy mogą sobie o tym bić pianę na forach o Smoleńsku - a co to ma wspolnego z Wisłą?
|