|
JESTEM ZA!!!powolaniem komisji sledczej skladajacej sie z zacnych użytkowników tematu SMOLENSK! TYLKO WY! wiecie jaka byla przyczyna katastrofy wszyscy inni nawet niech nie próbuja wstawiać swoich polemik bo i tak są one głupie ,bezpodstawne ,naiwne ,niepatroityczne śmierdzą lewicą i zwiazkami z TUSKIEM a co gorsza z PUTINEM ! Tylko wy wiecie najlepiej i wy wyjasnicie tak mysle ta sprawe ,wszyscy inni ...slepcyi glusi uslyszą strzały, zobacza pociski ,lasery i inne straszne rzeczy .DROZD ,ARAPAHO ,ORZEU i jeszcze kilku innych to wasz temat i niech nikt nie wazy sie krytykowac WASZYCH przemyslen mądrych ,zacnych i patriotycznych LEPSZYCH niz jakies wywody głupich pilotow(co oni moga wiedzieć o lataniu) naukowcow,nie mowiac o dziennikarzynach lub politykach(oprocz MACIEREWICZA oczywiście)
a teraz mnie zignorujcie mam to w d... ,zdepczcie ,splujcie..ja i tak jade do WARSZAWY, i tak mam wiecej wyjazdow niz wy w trójke ...a do czego to pisze bo to forum WIŚLACKIE i powinno zamykac sie takie farmazonowe tematy !
|