SWEET_83 napisał(a):

|
Nie będzie transferów tej zimy w Wiśle. Pieniądze to dopiero będą potrzebne na lato.
|
Ja też tak podejrzewam, ale najgorsze są dwie rzeczy:
I. W lecie to możemy tylko uzupełniać skład bo zostanie tylko liga... przewalimy ligę i puchar.
II. Znów całą wiosnę czeka nas oglądanie pseudo-futbolu w wykonaniu niektórych. I nieliczne rajdy Maora lub Małego.
Czyli kolejne pół roku stracone. A niedawno Stan gadał o potrzebie ciągłego budowania zespołu. U nas ta musi być, że jak wymieniać to na raz 3/4 składu. Kpina!!!!