Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54008
Stary 23.01.2012, 12:06
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie transferów tej zimy w Wiśle. Pieniądze to dopiero będą potrzebne na lato.
Ja też tak podejrzewam, ale najgorsze są dwie rzeczy:
I. W lecie to możemy tylko uzupełniać skład bo zostanie tylko liga... przewalimy ligę i puchar.
II. Znów całą wiosnę czeka nas oglądanie pseudo-futbolu w wykonaniu niektórych. I nieliczne rajdy Maora lub Małego.
Czyli kolejne pół roku stracone. A niedawno Stan gadał o potrzebie ciągłego budowania zespołu. U nas ta musi być, że jak wymieniać to na raz 3/4 składu. Kpina!!!!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując