|
Zgodnie z sugestią kolegów wolfy'ego i orzeu'a oraz doświadczeniem związanym z wypowiedziami w niniejszym temacie - którym najogólniej mogę przypisać brak sensu....... kolega AS został dołączony do krótkiej listy ignorów....
Można dyskutować z każdym, ale jeśli ktoś jest ograniczony na argumenty to szkoda czasu.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|