Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 23.01.2012, 11:57
AS82 - właśnie takiej odpowiedzi po Tobie się spodziewałem. Kompromitujesz się nie tylko tokiem rozumowania ale też brakiem podstawowej wiedzy na temat "sprawy Smoleńskiej".

Jesteś Niesiołowskim tego forum.
Odpowiedz cytując