Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 23.01.2012, 10:10
Wlaczcie mu zbiorowo ignore apeluje. Jest kosmita i nic tego nie zmieni
Karze mieć "pretensje do mediow o to ze klamia w sprawie Smolenska" ale jednoczesnie nie widzi sprzecznosci w wiarze w te klamstwa a obalanie ich nazywa "teoriami spiskowymi". O czym wy chcecie z kims takim rozmawiac?

Zdanie "panstwo wykazalo duzo dobrej woli w wyjasnianiu" pokazuje jakim sukcesem zakonczyla sie w niektorych umyslach propaganda pogardy i nienawisci. Dla niego dobrze jest juz wtedy gdy ktos zrobil cokolwiek dla tego glupiego Kaczynskiego. Niewazne ze to byl prezydent, on go szczerze nienawidzil (choc sam nie wie za co) i wlasciwie to niech sie Kaczynskie cieszy ze w ogole mu pogrzeb urzadzono.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując