Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4689
Stary 23.01.2012, 08:16
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Matejas_ czytaj uważniej, bo nigdzie nie napisali że to był farfocel.. poza tym, dwóch graczy St. którzy brali udział w akcji było na spalonym, ale sędzia uznał bramkę..
Oglądnij... zobaczysz! Tak powinien zachowywać się bramkarz przy dośrodkowaniu piłki z linii bocznej na 30 metrze od bramki? Piłka leciała ponad 40 metrów, a Milan niczym przy wystawieniu Hostii padł na kolana!

Jeśli zaś chodzi o utratę drugiej bramki, to niestety odpuścił na boku obrony Jovanović, próbował asekurować go Bunoza który przy niecelnym wślizgu wyjechał na tyłku poza boisko, wiuęc na śrdoku została śmietanka. Czekaj to wogóle nie wiem co zrobił, bo stał w miejscu i przyglądał się jak Wilk z Urygą bodajże nieudolnie próbują odebrać rywalowi piłkę i zanim Nunez dobiegł od lewej piłka znajdowała się już w bramce
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 23.01.2012 o godz. 08:32.
Odpowiedz cytując