Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.01.2012, 01:30
0 22 napisał(a):Wyświetl post
O to, że kłamiesz mówiąc, że nie ma dowodów na to, że Smoleńsk jest zakłamywany.

I nie zasłaniaj się tym, że to wina mediów i polityków, bo od półtora roku takim jak Ty tłumaczy się godzinami, że są totalnie zmanipulowani przez kłamliwe gnidy. A mimo to powtarzałeś Ty i Tobie podobnie te bredni przez całe tygodnie i miesiące.
OK - jeżeli chce się z kimś dyskutować, to trzeba założyć dobrą wolę. W jego przypadku trudno nawet mówić o elementarnym rozumieniu słowa pisanego. Jest sens, żeby połowa tematu była polemiką z kimś takim?

Coś byś nie napisał, on i tak nie przyjmie do wiadomości. IMHO szkoda prądu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując