Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 23.01.2012, 00:17
Szkoda z Tobą gadać Wiślak68.

Przecież wiadomo, że nikt oficjalnie takich rzeczy nie podaje do wiadomości, jednak jest niemal w 100% pewne, że Dawidowski zgodził się na obniżenie kontraktu. bo jeśli nie to po co szedł na dywanik do prezesa? Zapytać czy nie ma kopsnąć fajki?

Śmieszny jesteś. Może i użyłem formy 'my', bo społeczność nie jest od tego, żeby szanownemu panowi wislakowi68i podsuwać linki, które łatwo znaleźć na własną rękę. Jak potrzebujesz informacji, która jest szeroko dostępna to rusz tyłek i sam poszukaj. Już pominę ten cały przerost formy nad treścią w Twoich wypowiedziach.

Za to oddam Ci jedno - chyba jednak nie umiesz czytać i wyciągać własnych wniosków z tego co mowią inni - to, że obniżono mu kontrakt jest oczywiste, widać to najdobitniej po wywiadzie z samym zainteresowanym. Jakby Dawidowskiemu kontraktu nie obniżyli, to by zwyczajnie zaprzeczył i powiedział, że to bzdura, a skoro nabrał wody w usta to od razu widać - trafiony zatopiony.

Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 23.01.2012 o godz. 00:25.