Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3989
Stary 22.01.2012, 23:52
Akurat Ci rzekomi emeryci, których chce sprawdzić Legia prezentują jakiś poziom i na pewno nie są ogórkami. Oczywiście zaraz ktoś mi wyjedzie z przykładem Jaliensa ale mówiąc szczerze, to Legia jest ostatnim polskim klubem do jakiego można mieć pretensje o ściąganie emerytów, bo obecnie jako jedna z nielicznych w tej lidze stawia odważnie na młodzież.
Odpowiedz cytując