|
Akurat Ci rzekomi emeryci, których chce sprawdzić Legia prezentują jakiś poziom i na pewno nie są ogórkami. Oczywiście zaraz ktoś mi wyjedzie z przykładem Jaliensa ale mówiąc szczerze, to Legia jest ostatnim polskim klubem do jakiego można mieć pretensje o ściąganie emerytów, bo obecnie jako jedna z nielicznych w tej lidze stawia odważnie na młodzież.
|