Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12166
Stary 22.01.2012, 22:58
Zgadzam się z przedmówcami lewy obrońca to priorytet a i za środkowego bym się nieobraził. Nasz napad jak się rozkręci to zawsze coś strzeli tylko by z tyłu cześciej na zero było, a ostatnio było z tym trudno.
Mam nadzieję że uda się wzmocnić drużynę 2-3 zawodnikami choć z biegiem czasu mam coraz wieksze wątpliwości w tym temacie
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując