mr_kwolf napisał(a):

|
Teraz ściągnęli Ljuboje - wypalił więc co robi Legia? Ściąga kolejnych "emerytów" licząc że wszyscy będą grali tak jak Ljuboja. To tak nie działa niestety.
|
Bardziej do tego opisu pasowałaby sytuacja w której to ściągnęliby Lyiundulę. Koke ma 28/29 lat, więc do emeryta mu trochę brakuje. Matsui podobnie, ma "tylko" 30 lat. Ljuboja w momencie przyjścia miał 33.
Mnie osobiście ten Koke nie przekonuje. Mimo iż Lyiundula jest starszy, to wolałbym jego. Szkoda tylko, że jego transfer jest mało realny.