Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3987
Stary 22.01.2012, 22:53
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Teraz ściągnęli Ljuboje - wypalił więc co robi Legia? Ściąga kolejnych "emerytów" licząc że wszyscy będą grali tak jak Ljuboja. To tak nie działa niestety.
Bardziej do tego opisu pasowałaby sytuacja w której to ściągnęliby Lyiundulę. Koke ma 28/29 lat, więc do emeryta mu trochę brakuje. Matsui podobnie, ma "tylko" 30 lat. Ljuboja w momencie przyjścia miał 33.

Mnie osobiście ten Koke nie przekonuje. Mimo iż Lyiundula jest starszy, to wolałbym jego. Szkoda tylko, że jego transfer jest mało realny.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 22.01.2012 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując