wikink1 napisał(a):

|
Gargule to przedewszystkim się chciało ...... po takiej kontuzji powrud do gry na wysokim poziomie to nie tylko zasługa samego zawodnika ale przedewszystkim sztabu medycznego . Osobiście bardzo mnie to cieszy jako kibica Wisły również. Myślę ze jedynym kryterium gry w tym klubie powinien być poziom sportowy .
|
A ja myślę, że jednym z kryteriów pozwalających na pisanie na jakimkolwiek forum powinna być znajomość podstawowych zasad pisowni...
Co do Bruda: nieporozumieniem jest traktowanie 23-letniego chłopaka jako młodego, perspektywicznego zawodnika. Młody i perspektywiczny to on może i był, ale 5 lat temu. On jest za słaby na Wisłę i bezsensowne jest faworyzowanie go tylko dlatego, że jest Polakiem i naszym wychowankiem. Sorry, ale wolę w pierwszej '11' zobaczyć zdolniejszego piłkarza z zagranicy, niż jego.