Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 22.01.2012, 22:43
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Gargule to przedewszystkim się chciało ...... po takiej kontuzji powrud do gry na wysokim poziomie to nie tylko zasługa samego zawodnika ale przedewszystkim sztabu medycznego . Osobiście bardzo mnie to cieszy jako kibica Wisły również. Myślę ze jedynym kryterium gry w tym klubie powinien być poziom sportowy .
A ja myślę, że jednym z kryteriów pozwalających na pisanie na jakimkolwiek forum powinna być znajomość podstawowych zasad pisowni...

Co do Bruda: nieporozumieniem jest traktowanie 23-letniego chłopaka jako młodego, perspektywicznego zawodnika. Młody i perspektywiczny to on może i był, ale 5 lat temu. On jest za słaby na Wisłę i bezsensowne jest faworyzowanie go tylko dlatego, że jest Polakiem i naszym wychowankiem. Sorry, ale wolę w pierwszej '11' zobaczyć zdolniejszego piłkarza z zagranicy, niż jego.
Odpowiedz cytując