Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15316
Stary 22.01.2012, 22:33
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ty potrafisz zaakceptować :
- sztuczną mgle
- bombe
- dobijanie rannych
i myslisz ,że osmieszają sie ci którzy słuchaja pułkownika, pilota z doświadczeniem,który mówi ,że taka brzoza może zniszczyć skrzydło ,bo w swoim doświadczeniu miał analogiczną sytuacje? Gratuluje swojej nieomylności. .Mam taka teorie ,że za dużo Polakom puszczali filmów akcji z USA ze Stevenem Seagelem,Brucem Willisem itp. rozpierducha , poscigi ,wybuchy ,czyli "zabili go i uciekł" . Gdyby Smoleńsk to był film akcji , wszyscy by przeżyli , prezydent rozpieprzył by 100 ruskich którzy czaili sie na niego w krzakach z kałachami .No ale to nie był film i trudno uwierzyć ,że sie samolot rozbił na 1000 kawałkow i nie było generalnie co zbierać..
Ty chyba masz koszmary nocne i śni ci się ta sztuczna mgła. Mam nadzieje że chociaż nie moczysz sie przy tym.
Lemingu oglądnąć dobranocę i spać a nie rozmawiać na poważne tematy.
ps. już nie ogladaj filmów akcji bo raz że późno dla ciebie a dwa źle na twoją psyche działają
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej