|
Legia nie uczy się na błędach. Kiedyś ściągneła Rogera i Edsona - wypaliło i ściągała tirami Brazylijczyków - szrot. Potem Astiza i zaraz kilku kolejnych innych Hiszpanów. Przy czym kolejni przy Astizie to była słabizna. Teraz ściągnęli Ljuboje - wypalił więc co robi Legia? Ściąga kolejnych "emerytów" licząc że wszyscy będą grali tak jak Ljuboja. To tak nie działa niestety.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|