kacpaw91 napisał(a):

Ile za to meczów przełamywał się Garguła?
Pamiętacie jak grał Boguski zaraz po transferze do Wisły (prawie ten sam wiek)?
No, ale skoro woli się ogrywać słabego Czikosza zamiast Burligi, który gorszy nie był to ja nie mam pytań. W sumie Łukasz w złym czasie doznał kontuzji.
Mam nadzieję, że nasi wypożyczą Bruda i wypali w jakimś Bełchatowie.
Wiem - naiwny jestem.
|
\
Nazwał bym to inaczej... Widać że PR "szkółki" Ległej zbiera swoje żniwo.
Jeśli by u nas funkcjonowała profesjonalna szkółka to Brud i inni do jej absolwentów by nie należeli.